امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12757
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 98
محمد ودود حیدری نامزد شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره بر اینکه اعضای شورای شهر و مدیریت ...

محمد ودود حیدری نامزد شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره بر اینکه اعضای شورای شهر و مدیریت شهری در قبال دریافت چندین نوع عوارض از شهروندان مسوول هستند، افزود: شهر متعلق به شهروندان است و این شهروندان هستند که هزینه‌های شهری را پرداخت می‌کنند بنابراین شهروندان حق دارند تا از مسولان شهری خدمات مطلوب را مطالبه کنند.

وی ارایه خدمات مطلوب به ازای عوارض پرداختی از سوی شهروندان را گام برداشتن به سوی اداره بهتر شهر عنوان کرده، افزود: شهر زمانی می‌تواند در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار گیرد که شهروندان در آن احساس کنند که خود شهر  را می‌سازنند بنابراین بهترین نقش را در اداره آن نیز ایفا خواهند کرد.

ودود حیدری افزود: ارایه خدمات مطلوب از سوی مسولان شهری به شهروندان می‌تواند به نوعی پاسخگویی به اعتماد شهروندان باشد، بر این اساس  هرچه رضایت شهروندان افزایش یابد شهروندان با میل بیشتر حاضر بپرداخت عوارض شهری خواهند بود.

این نامزد شورای شهر تهران عملکرد مدیریت شهری را اولین گام برای بهبود زندگی شهری شهروندان بیان کرد، افزود: بخشی از  پیامد چالش‌های شهری در حال حاضر مربوط به این نوع نگاه است که این  امر باید مورد بررسی دقیق قرار گرفته و اصلاح شود تا شاهد نقش آفرینی شهروندان در اداره شهر باشیم.

وی ارتقا زندگی شهری شهروندان را منوط به صداقت مدیران شهری در هزینه کرده عوارض در یافتی از  شهروندان دانسته، افزود: باز آفرینی نقش شهروندی، صداقت در عمل به وعده‌ها از سوی مسولان شهری است که این امر می‌تواند بهترین سرمایه برای پیشبرد اهداف شهری باشد.

ودود حیدری افزود: احیای بافت‌های فرسوده شهری، حل مشکل ترافیک، مسایل زیست شهری، کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و بهبود زندگی شهری  را وهله اول به انعطاف پذیری مسولان شهری در نقد پذیری و انتقادی پذیری آنان دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار