امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127591
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جف راتک» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست روزانه مطبوعاتی حاضر شد و در پاسخ به ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جف راتک» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست روزانه مطبوعاتی حاضر شد و در پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص روند کلی مذاکرات هسته‌ای در وین گفت که شرایط مذاکرات در وین، متغیر است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی آمریکا در پاسخ به سوالی در خصوص «مفید بودن حضور جان کری در وین» گفت که وزیر خارجه ایالات متحده برای حفظ ارتباط نزدیک با همتایان خود به این شهر رفته است.

خبرنگاری از آقای «راتک» پرسید که آیا مواضع قبلی در خصوص عدم مذاکره بر روی تمدید مذاکرات هنوز هم پابرجا است که وی در پاسخ گفت: «ما بر روی 24 نوامبر (سوم آذر) متمرکز هستیم و بر روی تمدید مهلت توافق، تمرکز نداریم.»
نمایندگان ایران و 1+5 از روز سه شنبه در پایتخت اتریش گرد هم آمده‌اند و بر سر موارد مورد اختلاف در پرونده هسته‌ای ایران با یکدیگر مذاکره می‌کنند؛ طرفین تا روز سوم آذر برای رسیدن به توافق زمان دارند و هنوز آینده مذاکرات ایران و 1+5 پس از این تاریخ مبهم است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها