امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127592
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
 به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به وین، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران روز جمعه در خصوص لغو سفرش به تهران گفت با ...

 به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به وین، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران روز جمعه در خصوص لغو سفرش به تهران گفت با وجود مذاکرات مهم صورت‌گرفته، پیشنهاد جدی‌ای نبود که وی به خاطر آن به ایران سفر کند.

آقای ظریف که در جمع خبرگاران حاضر در وین صحبت می‌کرد، گفت: «در این چند روز بحث‌های مهمی انجام شده است، اما پیشنهاد قابل توجهی نبود که به تهران برده شود.»

گفتنی است قرار بود ظریف امروز برای مشورت به تهران بازگردد که منتفی شد. یک منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده در این رابطه به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفته بود: «ما از مسقط تاکنون طرحهای مختلف داده‌ایم. هنوز این ایده‌ها به مرحله‌ای نرسیده که دکتر ظریف به تهران ببرد و لذا ایشان به تهران نمی‌رود و مذاکرات ادامه می‌یابد.»

دور تازه مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه موسوم به 1+5 روز سه‌شنبه در حالی در شهر وین اتریش آغاز شد که طرفین برای رسیدن به راهکار جامع تنها تا روز سوم آذر زمان دارند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها