امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127602
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهی از معترضان به عملکرد و سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در جریان سفر وی به

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهی از معترضان به عملکرد و سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در جریان سفر وی به لاس‌وگاس که با هدف سخنرانی در مورد طرح اصلاح قوانین مهاجرت صورت گرفته بود، با سر دادن شعار، سخنرانی وی را برای لحظاتی مختل کردند.

خبرنگاران حاضر در این سخنرانی گزارش داده‌اند که معترضین، با شعارهایی چون «استیضاحش کنید» و «او بدترین رئیس‌جمهور آمریکاست»، به استقبال «باراک اوباما» رفته‌اند.

در ماه‌های اخیر محبوبیت رئیس‌جمهور آمریکا تقریبا به طور مداوم سیر نزولی داشته، تا جایی که برخی وی را نامحبوب‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ این کشور توصیف کرده‌اند.

 

رئیس‌جمهور آمریکا گذشته پس از شکست دموکرات‌ها در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره، اذعان کرد که سیاست‌ها و عملکرد وی موجب کاهش شدید حمایت از دموکرات‌ها شده است. در جریان رقابت‌های انتخاباتی بسیاری از هم‌حزبی‌های آقای اوباما تلاش می‌کردند تا با اعلام انتقاد با سیاست‌های وی، خود را از گزند تأثیر عملکرد او بر آرایشان، مصون نگه دارند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها