امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127618
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دنیا مزرعه آخرت است» را آن قدر شنیده و تکرار کرده‌ایم که شاید برایمان عادی و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دنیا مزرعه آخرت است» را آن قدر شنیده و تکرار کرده‌ایم که شاید برایمان عادی و یکنواخت شده باشد و به راحتی از کنار آن عبور کنیم؛ اما بعضی‌ها هم هستند که با گوشت و پوست و استخوانشان به عمق مفهوم این عبارت پی برده و کشتزار زمین را مزرعه سعادت دو دنیای خویش ساخته‌اند.

«محمد زمان ولی‌پور» از این دست آدم‌ها است که دنیا را یک گذرگاه می‌دانست و خودش را «مسافر ملکوت». اما آنهایی که می‌گویند دین برای هزار و چهارصد سال گذشته است و امروز حرفی برای گفتن ندارد، «مسافر ملکوت» را تورّقی کنند و از دریچه خاطرات کوتاه این کتاب، پنجره‌ای رو به حیات طیّبه طلبه‌ای جوان بگشایند که جزء به جزء زندگی نورانی‌اش را با معارف آسمان پیوند زده بود.
 روایت‌هایی کوتاه از خاطرات زندگی شهید شیخ محمد زمان ولی‌پور که خودش را شیخ ملکوتی می‌نامید.

در کتاب «مسافر ملکوت» به قلم «سیدحمید مشتاقی‌نیا» و با همت مؤسسه شهید کاظمی و با همکاری گروه تبلیغی و جهادی مستشهدین آماده انتشار است که در هفته بسیج به علاقمندان فرهنگ ایثار و شهادت تقدیم خواهد شد.

این کتاب در قطع رقعی و با 120 صفحه رنگی به قیمت 6000 تومان در دست انتشار است که علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های 02537840844 الی 6 تماس برقرار کرده یا به نشانی اینترنتی من و کتاب www.manvaketab.ir و سایت اطلاع رسانی مؤسسه شهید کاظمی به نشانی قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، فروشگاه 131، مرکز نشر و پخش شهید کاظمی مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار