امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127621
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سیدمیثم آقاسیدحسینی مشاور رسانه‌ ای ستاد بزرگداشت بسیج هنرمندان تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس  گفت: با توجه به برنامه ریزی های ...

سیدمیثم آقاسیدحسینی مشاور رسانه‌ ای ستاد بزرگداشت بسیج هنرمندان تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس  گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و تعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مناطق شمال و جنوب، برنامه های فرهنگی هنری متنوعی در دو فرهنگسرای خاوران و ملل به اجرا در خواهد آمد.
 
سیدمیثم آقاسیدحسینی، برپایی نمایشگاه عکس و کتاب، کارگاههای آموزش خوشنویسی و نقاشی، نمایشنامه نویسی، داستان نویسی، اجرای نمایش های خیابانی، نقد فیلم و کتاب، بازدید از اماکن تاریخی و سیاحتی و زیارتی از جمله موزه ها و مجموعه کاخ گلستان را از جمله برنامه های هفته بسیج عنوان کرد.
 
وی با بیان اینکه بیش از یک هزار نفر از هنرمندان در گرایش های مختلف هنری در این سازمان عضو هستند، خاطر نشان کرد: تمامی این افراد در دوازده انجمن تخصصی فعالیت دارند و در طول سال مبادرت به برپایی جشنواره های تخصصی هنری از جمله تئاتر، ادبیات داستانی و هنرهای تجسمی می کنند.
 
سردبیر گاه‌نامه هفته بسیج هنرمندان تهران بزرگ خاطر نشان کرد: همچنین از تولید و توزیع نخستین و تخصصی ترین ویژه نامه با عنوان «بسیج ، هنر، تعالی» در طی هفته بسیج خبر داد و افزود: امسال برای نخستین بار در 22 ناحیه از تهران بزرگ این سازمان مبادرت به استقرار گروههای تئاتری کرده تا بدین وسیله با ابزار فرهنگ وهنر به مقابله با جنگ نرم بپردازیم.
 
لذا نخستین روز از هفته بسیج در سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با عنوان بسیج و ولایتمداری نام گذاری شده که سعی بر این داشته ایم تا پیرامون نام روز موارد و اتفاقات هنری را پوشش دهیم و هنرمندان را در مسیر هدایت شده ای قرار داده و مرتبط با نام برنامه ریزی کرده ایم.
 
  انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها