امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127628
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار از غرفه مؤسسه انتشاراتی «روایت فتح» در نمایشگاه کتاب شیراز، اظهار داشت: طی جلسه‌ای که با وزیر محترم خواهیم داشت در راستای نگاه ویژه‌ به «روایت فتح» صحبت خواهم کرد.

در روزهای ابتدایی این نمایشگاه احمدی، استاندار استان فارس نیز طی بازدید از غرفه «روایت فتح»، گفت: ارادت ویژه‌ای به شهید سیدمرتضی آوینی داشته و با نوشته‌های این شهید بزرگوار آشنایی کامل دارم.

در این نمایشگاه سرهنگ حسینی فرمانده ناحیه حضرت رسول اکرم (ص) شهر شیراز نیز از غرفه مؤسسه انتشاراتی «روایت فتح»، بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، مؤسسه انتشاراتی «روایت فتح» در پاییز 93 به شکل منظمی در نمایشگاه‌های کتاب استانی شرکت می‌کند، همچنین این مؤسسه با بیش از صد و پنجاه عنوان کتاب در زمینه‌های دفاع مقدس و بین‌الملل اسلام و انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی و مبارزه با صهیونیسم از نشر «روایت فتح» و آثار و محصولات سینمایی در نشر «ساقی» و فیلم‌های مستند داخلی و خارجی و دفاع مقدس در این نمایشگاه حضور بهم رسانده و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده است.

این نمایشگاه کتاب از 26 آبان سال 93 به مدت یک هفته در استان فارس در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها