امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127636
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۸
تعداد بازدید: 18
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان رئیس جمهور آمریکا در جلسه استماع با حضور اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آنها را ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان رئیس جمهور آمریکا در جلسه استماع با حضور اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آنها را در جریان آخرین جزئیات مذاکرات میان ایران و 5+1 قرار دادند.

یاهو نیوز در این باره گزارش داد که سه نفر از دستیاران اوباما در این جلسه در جمع اعضای دموکرات مجلس نمایندگان گفته‌اند که یکی از نقاط اختلاف برانگیز که مانع توافق است، خواست ایران برای «برداشته شدن یکجا» تحریم‌های آمریکا برای رسیدن به توافق است.

نمایندگان اوباما که نامشان ذکر نشده اظهار داشتند که هیئت آمریکایی تاکید کرده که اجرای تحریم‌ها تعلیق خواهد شد و آمریکا پس از آنکه میزان پایبندی کامل ایران به توافق را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.    

همچنین نمایندگان کاخ سفید به سناتورهای دموکرات کنگره گفته‌اند که «برداشته شدن یکجا» تحریم‌های آمریکا مسئله ای «غیرقابل مذاکره» است و تحت «هیچ شرایطی» رئیس جمهور نخواهد پذیرفت که به طور کامل همه تحریم‌ها را در روز اول بردارد.(جزئیات بیشتر)
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها