امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127673
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 18
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه امروز یکی از ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه امروز یکی از مشکلات جدی در شهرهای بزرگ آلودگی هوا است، گفت: خانم ابتکار چنان مجموعه تحت مدیریت خود را به یک نهاد سیاسی مبدل کرده که ظاهرا دیگر به موضوع آلودگی هوا توجهی نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه گویا مسئولان سازمان محیط زیست از این غافلند که آلودگی هوا چه بلایی بر سر مردم می‌آورد، تصریح کرد: خانم ابتکار بهتر است به جای سرکشی به برخی از فعالان فتنه و فعالان سیاسی به آلودگی هوا بپردازد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سازمان محیط زیست خواست راه‌حلی برای کاهش و رفع آلودگی هوای کلان‌شهرها بیابد و در این زمینه گفت: امروز آلودگی هوا به یکی از معضلات کلان‌شهرها تبدیل شده که باید راه چاره‌ای برای آن بیندیشیم.

آصفری با اشاره به تحقیق و تفحص مجلس از سازمان محیط زیست گفت: در صورتی که روند بی‌توجهی به مباحث مرتبط با محیط زیست و آلودگی هوا ادامه پیدا کند ما نیز به صورت جدی در جریان تحقیق و تفحص از بنزین که سازمان محیط زیست را نیز شامل می‌شود، موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی همچنین از رئیس سازمان محیط زیست خواست به دلیل ارائه اطلاعات غلط به مردم عذرخواهی کند و در همین زمینه خاطرنشان کرد: متاسفانه باب عذرخواهی بسته است اما بهتر است مقامات در صورت بروز اشتباه و خطایی از مردم عذرخواهی کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار