امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127679
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 123
قادر آشنا قائم مقام و معاون اجرایی مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد ضمن بازدید از دانشکده رسانه فارس و تبادل نظر در رابطه با چگونگی ...

قادر آشنا قائم مقام و معاون اجرایی مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد ضمن بازدید از دانشکده رسانه فارس و تبادل نظر در رابطه با چگونگی وضعیت آموزشی و پژوهشی این دانشکده، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یک خبرگزاری شناخته شده است و قطعا انتظارات از دانشکده این رسانه نیز بیشتر است. این رسانه به نظام و انقلاب اسلامی کمک می‌کند و خروجی آن نیز می‌تواند به سود جامعه باشد.

وی با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی نیاز اساسی حوزه فرهنگ و هنر است، اظهار داشت: باید به تمام موسساتی که برای رفع این نیاز عزم جدی دارند کمک کنیم و رسانه فارس نیز جزء همین موسسات است.

آشنا اختلاف سلیقه در رعایت قانون را نیز یکی از مسائل موجود عنوان کرد و گفت: عدم اجرای قانون مشکل‌ساز است، اگر همواره بر اساس قانون و مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی عمل شود در هیچ موردی مشکلی به وجود نمی‌آید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها