امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127701
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 79
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «سرگی لاوروف» ‌وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرده است که هدف غرب از تحریم این کشور، ‌پیگیری

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «سرگی لاوروف» ‌وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرده است که هدف غرب از تحریم این کشور، ‌پیگیری تغییر رژیم در مسکو است.

بنا بر گزارش خبرگزاری فرانسه لاوروف روز شنبه در سخنانی در جمع تحلیل‌گران سیاسی گفت:‌ «غرب به خوبی نشان داده است که هدف آن تغییر سیاست روسیه نیست، بلکه به دنبال براندازی نظام در مسکو است. هم اکنون چهره‌های شناخته شده غرب اعلام کرده‌اند که تحریم روسیه برای نابودی اقتصاد آن و خیزش تظاهرات مردمی ضروری است»

وزیر امور خارجه روسیه با مقایسه تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه با تحریم‌های کره شمالی و ایران،‌ ماهیت تحریم‌های روسیه را متفاوت خوانده است.

لاوروف همچنین در پاسخ به تهدید «جو بایدن» معاون اول رئیس جمهور آمریکا در خصوص انزوای بیشتر روسیه گفت:‌«‌ کشورهای بسیاری وجود دارند که روسیه روابط خود را با آن ادامه می‌دهد و انزوایی در کار نیست. »

از زمان آغاز بحران در اوکراین،‌ آمریکا و اتحادیه اروپا به اتهام حمایت نظامی روسیه از استقلال‌طلبان شرق اوکراین در چندین مرحله اقدام به تحریم اقتصادی روسیه کرده‌اند. این تحریم‌ها عمدتا بخش‌ انرژی و ‌تبادلات مالی روسیه را هدف قرار داده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها