امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127731
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی امروز در حاشیه دیدار با بسیجیان و فرماندهان سپاه امام رضا (ع) در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی امروز در حاشیه دیدار با بسیجیان و فرماندهان سپاه امام رضا (ع) در دفتر امام جمعه مشهد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص گزینه جدید پیشنهادی وزارت علوم اظهار کرد: نظر ما آنچنان اهمیتی ندارد و نمایندگان مجلس باید به عنوان نمایندگان ملت در ارتباط با گزینه جدید وزارت علوم اظهارنظر کنند.

وی افزود: نمایندگان با بررسی سوابق گزینه پیشنهادی از سوی رئیس‌ جمهور می‌توانند یا رأی اعتماد و یا رأی عدم اعتماد به او بدهند.

وی در تشریح سوابق گزینه جدید معرفی شده برای کسب تصدی وزارت علوم خاطرنشان کرد: فرهادی در دورانی که وزارت بهداشت و علوم یک وزارتخانه بودند وزیر آموزش عالی بود و حتی در دوران اصلاحات نیز یک دوره تصدی وزارت بهداشت را در کارنامه کاری خود دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: نمایندگان باید این سوابق فرهادی به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت علوم را بررسی کرده و نظر نهایی خود را اعلام کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی با تأکید بر اینکه شخصیت فکری و مدیریتی فرهادی در سوابق کاری وی متبلور است، ابراز داشت: وزیر علوم باید از دو ویژگی برخوردار باشد یکی این که از نظر مدیریت دانشگاه‌ها دارای سابقه درخشان بوده و دیگر ویژگی این که دانشگاه را نخواهد به نفع جریان‌های سیاسی مصادره کند.

انتهای پیام/70005/صا30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها