امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127743
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته بسیج را به تمام بسیجیان ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته بسیج را به تمام بسیجیان تبریک گفت

که متن پیام نماینده شاهرود به شرح زیر است:

سالروز فرمان رهبر فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج سرآغاز تولد ارتشی 20 میلیونی در 5 آذر ماه سال 1358 بود که در دوران بلوغ خود را در سال‌های دفاع مقدس پشت سرگذراند و اکنون چون درختی تنومند و بابصیرت خاک ایران اسلامی را در برگرفته و حافظ امنیت و آرامش کشور است.

بسیج در طول 35 سال از تبلور خود نشان‌ داده است که در تمام رخدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی، پیشتاز بوده و لحظه‌ای از آرمان‌های امام (ره) و ولایت و خط سرخ شهدا عقب ننشسته است.

بسیج مدرسه‌‌‌ عشق و ایثار است، که عاشقان مکتب آن فرهنگ ناب بسیجی را به سرمشق امام حسین (ع)، به خون شهدا، به فداکاری ایثارگران و با پیوند ولایتمداری نگاشته‌اند و آن را به خاک جبهه‌ها و بوی چفیه‌ها مزین کرده‌اند.

امروز تولید دستاوردهای علمی و ارتقا توانمندی‌‌های دفاعی ایران اسلامی به دست متخصصان، دانشمندان و اساتید بسیجی کشور، نماد تبلور فرهنگ بسیج در بین اساتید و دانشجویان است که پرتو آن در هر نقطه از این سرزمین خودنمایی می‌کند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به بسیجیان بصیر و دریادل، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و سال‌های جنگ تحمیلی به ویژه شهدای بسیجی گرامی‌ می‌دارم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار