امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127758
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه امضای تفاهم‌نامه بین وزارت آموزش و ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه امضای تفاهم‌نامه بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که امروز در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: رشته‌های جدید متناسب با فعالیت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش در این تفاهمنامه پیش‌بینی‌هایی شده است و در عین حال معلمان و فرهنگیان اعم از شاغلین و بازنشسته و دانش‌آموزان از امکانات گردشگری و موزه‌ها بهره‌مند خواهند شد.

وی با بیان اینکه امکانات خوبی در اختیار سازمان میراث فرهنگی برای اسکان فرهنگیان است، گفت: متقابلاً ما نیز زمینه‌های اسکان گردشگران داخلی را در خانه‌های معلم و مدارس به خصوص در تعطیلات نوروز و تابستان، فراهم می‌کنیم.

فانی افزود: در مجموع این تفاهم‌نامه، هم‌افزایی فعالیت‌های آموزش و پرورش را در راستای مأموریت‌های میراث فرهنگی به دنبال دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها