امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127762
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش فارس؛ دومین جلسه ساماندهی و کنترل بازار بلور و چینی فروشان خیابان صابونیان، با حضور شهردار منطقه 16 و مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در ...

به گزارش فارس؛ دومین جلسه ساماندهی و کنترل بازار بلور و چینی فروشان خیابان صابونیان، با حضور شهردار منطقه 16 و مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در محل شهرداری ناحیه 6 منطقه 16برگزار شد.

در این جلسه، محسن اسدی، شهردار منطقه 16 درباره اجرای طرح ساماندهی بازار چینی و بلورفروشان صابونیان گفت: این طرح با هدف فرهنگ سازی در کسب و تجارت و استفاده صحیح شهروندان از بازار و روش صحیح ارائه کالا توسط فروشندگان اجرا شد.

وی افزود: آنچه باعث مخدوش شدن چهره بصری و برهم خوردن آرامش محیط شهری می شود، موضوعی است که در ساماندهی بازار صابونیان به آن توجه شده که در ادامه با توجه به اثرات مفید آن، خود شهروندان آن را پالایش و تنظیم خواهند کرد.

اسدی ادامه داد: اگر همه همت کنند، این هدف حاصل خواهد شد و نتیجه خوب، مستلزم کامل و اجرا شدن دقیق طرح است.

شهردار منطقه 16 تاکید کرد: ما تکلیفی سازمانی داریم که حتما انجام می دهیم و انشاءالله تلاش ها در بستری شکل می گیرد که مطلوب است و از تجربیات سال های گذشته نیز استفاده خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: محدوده صابونیان شامل  18 پاساژ است که برای هر پاساژ 30 چرخی در نظر گرفته شده و هدف بعدی طرح، بساط گسترها و ساماندهی آنها است. البته با شروع طرح، تدابیر بعدی صورت می گیرد.

در ادامه محمد محمدی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران، ساماندهی اصناف را اقدامی فرهنگی با مشارکت شهرداری منطقه 16 دانست و با اشاره به اینکه وظایف سازمانی تعزیرات حکومتی، رسیدگی به تخلفات است، افزود: در صورت عدم همکاری و مشارکت اصناف، محاکم با جرایم به موضوع رسیدگی خواهند کرد.

محمدی مشارکت همه جانبه را در ساماندهی اصناف لازم دانست و گفت: با تجمع توانایی های سازمان های ذیربط، توان و قدرت لازم در اجرای صحیح هدف به دست خواهد آمد.

از پیشنهادهایی که در این جلسه مطرح شد، می توان به احداث کانکس های پیک بادپا در ورودی پاساژها اشاره کرد.

در پایان جلسه، حاضران به بازدید میدانی از بازار صابونیان پرداختند.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها