امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127779
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، حمیدرضا کریم مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، حمیدرضا کریم مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: تعزیرات با همکاری بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان صنعت، معدن و تجارت طرح ساماندهی به شرکت‌های فروش بلیط هواپیمائی را در دستور کار خود قرار داده و به صورت سرزده در قالب گشت‌های مشترک متشکل از کارشناسان متخصص از آژانس‌های سطح شهر بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفان برخورد می‌کند.

وی در ادامه افزود: در این بازرسی‌ها یک شرکت هواپیمائی در شهر مشهد تخلف گرانفروشی داشته به صورتی که از مشتریان وجه اضافی دریافت می‌کرده با احراز تخلف انتسابی پروند‌ه‌ای تشکیل و جهت رسیدگی، پرونده به شعبه چهارم بدوی تعزیرات مشهد ارجاع شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شعبه یاد شده با توجه به شواهد و قرائن موجود در پرونده مدیرعامل شرکت هواپیمایی در مشهد را به اتهام دریافت وجه اضافی در فروش بلیط به پرداخت 640 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت و ممهور کردن پروانه واحد صنفی به مهر تخلف اول محکوم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها