امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127783
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
سردار رهام‌ بخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر اظهارداشت:

سردار رهام‌ بخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر اظهارداشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی از قصد یک باند قاچاق مواد مخدر برای انتقال محموله به داخل کشور مطلع شده و با آمادگی و تجهیز به پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

وی تصریح کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند به وسیله یک خودروی تویوتا محموله خود را وارد کشور کنند با واکنش سریع مرزداران مواجه شده و وقتی عرصه را بر خود تنگ دیدند شروع به تیراندازی کردند.

این مقام ارشد مرزبانی ادامه داد: سرانجام با پاسخ کوبنده مرزداران، قاچاقچیان مجبور به عقب نشینی شده و مرزداران توانستند محموله را از چنگال آنها رها سازند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: در پاکسازی از منطقه مقدار 600 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

سردار حبیبی ضمن قدردانی از همکاری مرزنشینان استان خاطرنشان کرد: مرزداران و دریابانان استان با پاسداری از مرز‌های جنوب شرق کشور منطقه را برای فعالیت سوداگران ناامن کرده و با هرگونه تجاوز مرزی مقتدرانه برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها