امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12779
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمد بهزاد اظهار داشت: با وجود محدودیت ها، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمد بهزاد اظهار داشت: با وجود محدودیت ها، چهار سال گذشته را بدون کوچکترین خللی در تامین برق مطمئن و پایدار سپری کردیم و امروز باید این افتخار را حفظ کنیم.

وی گفت: تجربه نشان داده است که هر سالی که بهار خنکی را تجربه کنیم، تابستان گرمی را در پیش رو داریم که با این تفاسیر منتظر روزهای گرم در تیر و مردادماه سال جاری هستیم و برای بدبینانه ترین شرایط، برنامه ریزی های لازم را انجام داده ایم تا با مشکلی مواجه نشویم.

وی افزود: هم اکنون حدود چهارهزار مگاوات ذخیره برق داریم که این میزان شامل یکهزار مگاوات نیروگاه اتمی، یکهزار مگاوات واحدهای برقابی و دو هزار مگاوات نیروگاه های حرارتی است.

بهزاد ادامه داد: اینکه صنعت برق توانسته است چهار سال پیاپی را بدون محدودیتی سپری کند، افتخاری برای دولت دهم محسوب می شود و ما همه تلاشمان این است که این وضعیت را به صورت پایدار حفظ کنیم.
انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها