امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127793
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز از حوزه قضایی بخش کهریزک ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز از حوزه قضایی بخش کهریزک بازدید کرد و از نزدیک با همکاران قضائی و اداری به گفت‌وگو پرداخت.

وی در این بازدید ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم و همچنین تقدیر از زحمات ارزشمند همکاران قضایی و اداری اظهار داشت: بی شک به جهت ورود بیش از حد پرونده‌ها یکی از آسیب‌های جدی در عدلیه و به تبع آن دادگستری استان تهران، معضل اطاله در رسیدگی است.

اسماعیلی تصریح کرد: در این خصوص به رغم محدودیت‌های شدید در عرصه منابع انسانی و مالی با مساعدت‌های بی‌دریغ مسئولین عالی رتبه قوه قضائیه برنامه‌ریزی‌های جامعی در جهت کاهش موجودی پرونده‌ها صورت گرفته که البته موفقیت کامل در این امر نیاز مبرم به تلاش‌های صادقانه همکاران به ویژه قضات شریف دارد.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که انباشته شدن پرونده‌ها در شعب، موجبات اطاله در رسیدگی را فراهم می‌کند و این یعنی تعطیل شدن عدالت. لذا لازم است در کنار رعایت کیفیت در صدور تصمیمات قضائی، عامل سرعت نیز مورد توجه و امعان نظر قرار گیرد.

اسماعیلی در ادامه سخنان خود با اشاره به حساسیت حوزه قضائی بخش کهریزک تأکید کرد: قضات باید با بهره‌گیری از روحیه ایثارگرانه خود و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های قانونی موجود در جهت ایجاد امنیت و اجرای عدالت در منطقه تلاش کنند.

وی همچنین تعیین تکلیف پرونده‌های مسن در این حوزه قضائی با یک برنامه‌ریزی دقیق و علت‌یابی را مورد تأکید مجدد قرار داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها