امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12780
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 68
به گزارش فارس به نقل از نت سکیوریتی، بولتن های یادشده حاوی وصله هایی هستند که 23 آسیب پذیری و حفره نرم افزاری در برنامه ها و نرم افزارهای مختلف ...

به گزارش فارس به نقل از نت سکیوریتی، بولتن های یادشده حاوی وصله هایی هستند که 23 آسیب پذیری و حفره نرم افزاری در برنامه ها و نرم افزارهای مختلف مایکروسافت را برطرف می کنند. از جمله این برنامه ها می توان به مرورگر IE، برنامه آفیس و سیستم عامل ویندوز اشاره کرد.

در میان برنامه های یاد شده به روز رسانی آفیس از آن جهت اهمیت دارد که از حفره امنیتی موجود در آن برای حمله به رایانه های کاربران سوءاستفاده شده است. البته تعداد این حملات محدود بوده است.

وصله هایی که در این مجموعه برای آفیس 2003 عرضه شده، احتمالا از آخرین وصله هایی است که برای به روز کردن این نرم افزار اداری عرضه می شود. قرار است آفیس 2003 رسما در آوریل سال 2014 بازنشسته شود. آفیس مایکروسافت برای رایانه های مک که در سال 2011 عرضه شده هم همین وضعیت را دارد.

وصله های عرضه شده برای مرورگر IE هم تمامی نسخه های آن از جمله مرورگر دوازده ساله IE6 تا مرورگر IE10 که در سال 2012 عرضه گردیده را شامل می شود. نکته جالب اینکه این بار بر خلاف همیشه برای ویندوز XP وصله ای عرضه نشده و برعکس وصله ها مربوط به ویندوزهای 7، 8 و آر تی هستند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها