امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127812
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بحرینی‌ها شامگاه شنبه در حالی که هنوز انتخابات پارلمانی در این کشور به پایان نرسیده است، ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بحرینی‌ها شامگاه شنبه در حالی که هنوز انتخابات پارلمانی در این کشور به پایان نرسیده است، در مناطق مختلف این کشور تظاهرات کردند.

پایگاه خبری «الوفاق» گزارش داد که این تظاهرات در مناطق مختلف این کشور از جمله شهرکان، باربار و المقشع آغاز شده است. معترضان با سر دادن شعارهایی این انتخابت را «صوری و مسخره» توصیف کردند.

انقلابیون بحرین انتخابات کنونی این کشور را "بخشی از بحران" می دانند، نه راهی برای خروج از بحران؛ آنها معتقدند که مجلس آینده بحرین هم فرمایشی است و بخشی از روند سیاسی رژیم خواهد بود.

انقلابیون بحرین تاکید دارند که بر گرفتن حقوق عادلانه و انسانی خود پافشاری می کنند و مجبور کردن کارکنان دستگاه های دولتی برای شرکت در انتخابات، در حقیقت، واهی بودن ادعاهای این رژیم در خصوص دموکراسی را برملا  می کند.

رهبران انقلابیون بحرین در این نشست خبری تصریح کردند که انتخابات رژیم بحرین مرده متولد شده است. به گفته آنها انتخابات رژیم آل خلیفه به بخشی از بحران این کشور تبدیل شده و  بافت ملی بحرین را هدف قرار داده و رژیم در تلاش است از این طریق ارکان دموکراسی را دور بزند.

انتهای پیام/ح

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها