امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127829
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام صهیونیست مدعی شده که آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای قادر به نظارت بر برنامه ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام صهیونیست مدعی شده که آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای قادر به نظارت بر برنامه هسته‌ای ایران نیست.
این مقام صهیونیست با بیان اینکه مسئولان اسرائیلی به نتایج توافق جامع چشم دوخته‌اند مدعی شد که در صورتی که ایران وارد باشگاه کشورهای هسته‌ای شود ممکن است اسرائیل وارد جنگ شود.
این صهیونیست در ادامه ابراز داشته که آژانس‌های اطلاعاتی جزئیات کاملی از تاسیسات هسته‌ای ایران ندارند، ما سال‌ها چیزی درباره نطنز وقم نمی‌دانستیم و رژیم بازرسی‌ها کامل نیست.
این اظهارات توسط این مقام صهیونیست در شرایطی مطرح می‌شود که آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای بارها بر صلح آمیز بودن برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرده‌اند و تاسیسات هسته‌ای ایران زیر نظر بازرسان آژانس قرار دارد و در مقابل خود صهیونیست‌ها نه تنها عضو ان.پی.تی نیستند بلکه گزارش‌ها حاکی از آن است که این رژیم بیش از 200 کلاهک اتمی در اختیار دارد.
جورزالم پست در ادامه گزارش خود نوشته که از نظر تل‌آویو، بدترین شرایط رسیدن به توافقی با ایران است که در آن همچنان توان غنی سازی این کشور حفظ شود.
جوسازی این روزنامه صهیونیستی در شرایطی است که هم اکنون نمانیدگان ایران و 5+1 در پایتخت وین درحال گفت‌وگو برای رسیدن به توافقی جامع در راستای حل پرونده هسته‌ای ایران هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها