امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12783
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 190
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار داشت: در استان خراسان شمالی 4 هزار و 265 ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار داشت: در استان خراسان شمالی 4 هزار و 265 کیلومتر راه روستایی وجود دارد که هزار و 800 کیلومتر آن آسفالت است.

وی افزود‌: پس از ساخت 325 کیلومتر راه روستایی از طریق محل اعتبارات سفر در استان‌، به شاخص راه روستایی استان 15 درصد اضافه می‌شود و به عدد 55 درصد خواهد رسید که با شاخص کشوری فاصله کمی دارد‌.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به پروژه‌های در دست اجرای قرارگاه خاتم الأنبیاء اشاره و افزود : 170 کیلومتر از محورهای روستایی استان توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در حال انجام است‌.

‌بدیعی مقدم به محور بجنورد – سنخواست اشاره کرد و گفت‌: این محور از اهمیت زیادی در توسعه حمل و نقل در استان برخوردار است که به دلیل کمبود اعتبار به کندی پیش می‌رود.

وی تصریح کرد: طول این محور 75 کیلومتر است که 50 کیلومتر از آن در دست پیمان و ساخت بوده و 12 کیلومتر آن آسفالت شده است و مابقی 25 کیلومتر آن مطالعه شده اما به پیمان واگذار نشده است‌.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها