امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127830
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فعالان در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند که دولت منامه به کسانی که در انتخابات پارلمانی این ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فعالان در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند که دولت منامه به کسانی که در انتخابات پارلمانی این کشور پای صندوق رای حضور داشته و رای داده‌اند همبرگر رایگان داده است.

این خبر درحالی منتشر شده که منابع رسانه‌ای در بحرین خبر دادند که امروز انتخابات پارلمانی اب مشارکت پائین مردم مواجه بوده است.

انتخابات پارلمانی و شهرداری های بحرین درحالی برگزار شد که مخالفان حکومت بحرین، با تدارک همه پرسی در روز جمعه بیش از پیش زمینه تحریم فراگیر انتخابات را فراهم کردند.

روز گذشته دبیرکل جمعیت «الوفاق» بحرین اعلام کرد که بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان در انتخابات پارلمانی امروز از کارکنان دستگاه امنیتی و یا بخش‌های دولتی هستند و درصد مشارکت حقیقی در این انتخابات کمتر از 30 درصد است.

*تظاهرات بحرینی‌ها در اعتراض به انتخابات پارلمانی
*حمله نیروهای آل خلیفه به مراکز همه پرسی
*رأی گیری در همه پرسی مردمی بحرین آغاز شد/حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی

وی روز گذشته هم گفته بود که التماس رژیم بحرین به شهروندان برای مشارکت در انتخابات، شهروندانی که همواره حقوقشان توسط رژیم سلب شده است، برای نشان دادن شکست انتخابات کافی است.(جزئیات بیشتر)

همچنین امروز مخالفان دولت بحرین با برگزاری نشستی از مردم به خاطر شرکت نکردن در انتخابات پارلمانی برگزار شده توسط رژیم حاکم تقدیر کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها