امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127842
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مؤسسه فرهنگی نجم‌الهدی در راستای پاسخ به سؤالات و شبهات دینی مطرح در جامعه اقدام به برگزاری دوره تربیت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مؤسسه فرهنگی نجم‌الهدی در راستای پاسخ به سؤالات و شبهات دینی مطرح در جامعه اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی پاسخگو به سؤالات دینی به صورت غیر حضوری کرده است، در واقع دوره تربیت پاسخگو به سؤالات دینی با هدف نهادینه کردن پرسمان دینی در جامعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند بر اساس موضوعات مورد نیاز افراد محل زندگی خود اقدام به مطالعه در یکی از سه نرم‌افزار پرسش‎ها و پاسخ‎های دانشجویی، پرسمان 3 و پاسخ کنند و پس از مطالعه برخی شبهات مبتلابه جامعه را با بیان خود در فایل word تایپ کرده و به پست الکترونیکی mfnh93@gmail.com ایمیل کنند و با ارسال 200 پرسش و پاسخ و ارسال آن حداکثر شش ماه از دریافت نرم‌افزار و تأیید کارشناسان می‌توانند گواهی‌نامه اتمام دوره با تائید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کنند.

داشتن حداقل 17 سال سن و تعهد به مطالعه به صورت منظم از جمله شرایط شرکت در این طرح  است، علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر درباره دوره تربیت مربی پاسخگو به سؤالات دینی می‌توانند از اینجا اقدام کنند.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها