امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127845
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای معرفی و بررسی آخرین دستاوردهای هنرمندان کشور در زمینه مجسمه‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای معرفی و بررسی آخرین دستاوردهای هنرمندان کشور در زمینه مجسمه‌های شهری و هدف ارتقای هنر مجسمه‌سازی برای فضاها و مکان‌های شهری، چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری را بهمن‌ ماه سال جاری برگزار می‌کند.

این دوسالانه رویکردهایی همچون توجه به فرهنگ ایرانی – اسلامی و ترویج آثار روایی مانند داستان‌های مشهور ملی و مذهبی؛ نوآوری و خلاقیت در زمینه ایده، روش‌های اجرایی و کاربرد مواد و مصالح جدید و همچنین ارتباط طرح و ایده با هویت معماری و فضاهای شهر تهران را مدنظر قرار داده است.

چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری به ریاست جمال کامیاب و به دبیری محسن سلیمانی برگزار خواهد شد. هادی مظفری، بهروز دارش، حمید شانس، کامبیز صبری و ریما اسلام‌مسلک نیز شورای سیاست‌گذاری این دوسالانه را تشکیل می‌دهند.

هنرمندان علاقمندان به حضور در این دوسالانه می‌تواند به مراجعه به سایت www. Tehransculpture.zibasazi.ir  نسبت به مطالعه شرایط حضور و نحوه ارسال آثار کسب اطلاع کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها