امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127852
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نمایشگاه 46 اثر از تازه‌ترین آثار این استاد برجسته خوشنویسی ایران در دو بخش مجموعه شخصی و آثار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نمایشگاه 46 اثر از تازه‌ترین آثار این استاد برجسته خوشنویسی ایران در دو بخش مجموعه شخصی و آثار قابل فروش ارائه شده است که بیشتر آثار بخش دوم در روز افتتاحیه، توسط علاقه‌مندان به هنر خط، خریداری شد. آثار این نمایشگاه بین 8 تا 35 میلیون تومان قیمت گذاری شده بود.

از جمله بازدیدکنندگان این نمایشگاه می‌توان به چهره‌هایی مانند حجت الاسلام سید حسین شاهمرادی، محمد سلحشور، مرتضی کاظمی، مجید سرسنگی، علیرضا سمیع آذر، حبیب الله صادقی، علی شیرازی، کیوان ساکت، کاوه تیموری، رضا رینه‌ای، سعید معیری زاده و مدیران گالری‌های والی و بوم اشاره کرد.

استاد امیرخانی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، درباره سال‌هایی که فرصت نمایش آثار را نداشته است، گفت: از اول انقلاب اسلامی من مسئولیت انجمن خوشنویسان ایران را پذیرفتم و پس از آن هم از بدو تاسیس خانه هنرمندان ایران در آنجا عهده‌دار مسئولیت شدم، در نتیجه مسئولیت‌های اجرایی و مدیریتی فرصت کمی برای پرداختن به علقه اصلی را در اختیار من می‌گذاشت به همین دلیل حدود 15 سال است که نمایشگاه انفرادی برگزار نکردم.

استاد امیرخانی با اشاره به حضور اساتید، مجموعه‌داران و دوستان هنرمندش در افتتاحیه، افزود: از این بابت احساس افتخار می‌کنم زیرا ما به عنوان کسانی که تلاش می‌کنیم در هر زمینه‌ای که مشغول به کار هستیم به صورتی خود را معنا کنیم و تنها چیزی که می‌توانم بگویم و با آن احساس خودم را از برگزاری این نمایشگاه بعد از 15 سال، وصف کنم این است که من آنچه را که از دستم برآمده انجام دادم و این همان نقطه‌ای است که می‌توانم رضایت نسبی داشته باشم اما وقتی تابلوها را روی دیوار دیدم و با نگاه کارشناسانه و منتقدانه به آنها نگاه کردم پیش خودم می‌گویم کاش این نمایشگاه را یک سال دیگر برگزار می‌کردم.

این نمایشگاه تا 20 آذر ماه در گالری ساربان دائر خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این آثار همه روزه غیر از سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 به نشانی خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی (مهناز)، کوچه مهماندوست، شماره 8 مراجعه کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار