امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127856
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی قزلی با بیان این که در حال حاضر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان در حال تدوین شیوه نامه ای برای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی قزلی با بیان این که در حال حاضر بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان در حال تدوین شیوه نامه ای برای اجرای بهتر جایزه است، گفت: «در حال اصلاح شیوه نامه اجرایی جایزه جلال هستیم تا بعد از این دست اندرکاران جایزه اجازه شرکت در بخش های مختلف مسابقه را نداشته باشند.»

وی در ادامه افزود: «در این اصلاحیه کلیه اعضای هیات علمی، هیات داوران و مسئولان اجرایی جایزه جلال آل احمد حق شرکت در هیچ کدام از بخش های جایزه را ندارند و این اقدام برای کمتر شدن حاشیه ها و حرف و حدیث هاست.»

لازم به ذکر است در آئین نامه و شیوه نامه اجرایی جایزه جلال آل احمد، منعی برای حضور هیات علمی در بخش مسابقه پیش بینی نشده است.

* تقدیری‌های جایزه ادبی جلال 25 سکه می‌گیرند

دبیرخانه جایزه جلال همچنین اعلام کرد هفته گذشته و پس از اعلام حمایت شهرداری تهران و به‌تبع آن بازگشتِ تعداد سکه‌های جایزهٔ ادبی جلال آل‌احمد به 110 سکه از قول حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رسانه‌ها این‌گونه نقل شد: تقدیری‌ها 55 سکه دریافت می‌کنند.

در نقل این خبر اشتباه شده است و بنا به روال گذشته و تأئید هیئت علمی جایزه، آثار تقدیری 25 سکه نصیب نویسندگان خود می‌کنند.

مراسم اختتامیه هفتمین جایزه ادبی جلال آل‌احمد سوم آذرماه از ساعت 14 در تالار وحدت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار