امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127863
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; – گروه ادبیات انقلاب اسلامی؛ علی داوودی جاوید شاعر جوانی است که تاکنون دو مجموعه شعر «فصل فاصله‌ها» و «با من ...

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; – گروه ادبیات انقلاب اسلامی؛ علی داوودی جاوید شاعر جوانی است که تاکنون دو مجموعه شعر «فصل فاصله‌ها» و «با من پرواز کن» را راهی بازار نشر کرده است. وی در گفت‌وگو با فارس ضمن بیان اینکه از سال 77 وارد عرصه های ادبی شدم، گفت: از همان زمان نیز کار خودم را به طور جدی آغاز کردم. دست‌نوشته‌هایی داشتم که در طول سالها جمع شده بود. این روند تقریبا تا سال 86 ادامه داشت تا اینکه مدت کوتاهی توقف ادبی داشتم.

داوودی جاوید در ادامه افزود: با پیشنهاد دوستان قرار شد این کارها را جمع آوری و چاپ کنم.  دوستان مشوقی شدند که این دو مجموعه به طبع چاپ برسد.

داوودی در خصوص زمینه فعالیت ادبی‌اش هم گفت: من بیشتر در زمینه کلاسیک فعالیت داشتم. البته هم در زمینه غزل و رباعی و هم چهارپاره و گاه هم هم کار آزاد و سپید  داشتم. هنگام چاپ اثر که حیف دیدم که کارهای آزاد و سپید را نیاورم. به همین علت سروده‌هایم را تبدیل به دو مجموعه کردم که یکی در قالب غزل بود و تحت عنوان «با من پرواز کن» چاپ شد و دیگری تحت عنوان «فصل‌ها و فاصله‌ها» که شامل مجموعه ای از آثار سپید و چهارپاره و رباعی ها به زیور طبع آراسته شد.

داوودی همچنین در خصوص کارهای آتی خود نیز گفت: در زمینه دفاع مقدس هم مجموعه ای در دست چاپ دارم. این مجموعه شامل آثاری در مورد جنگ، پس از جنگ و شهدای هسته ای است که اگر خدا بخواهد و یاری کند تا پایان سال منتشر خواهد شد.

وی همچنین در خصوص بازخورد دو اثر خود افزود: تاکنون مورد خاصی نبوده اما به هر حال دوستان کم و بیش در مورد من و آثارام شناخت داشته اند و چاپ آنها مایه خرسندی دوستان شد. البته شاید گوشه گیری من نیز مزید علت بوده است که زیاد پیگیر نبوده ام.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها