امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127872
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فراخوان نخستین جشنواره شعر کوتاه 20 تیر سال 93 اعلام شد که به این جشنواره بیش از ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فراخوان نخستین جشنواره شعر کوتاه 20 تیر سال 93 اعلام شد که به این جشنواره بیش از 3 هزار و 400 شعر از 513 شاعر سراسر کشور ارسال شد که در نهایت از 16 برگزیده و شایسته تقدیر طی مراسمی در آینده نزدیک تجلیل به عمل خواهد آمد.

در بخش شعر سپید و هایکو از میثم داوودی برای شعر «خواب‌های یک مداد»، از محمدتقی عزیزیان برای شعر «75 کیلو» و از کوکب توفیق‌ها برای شعر «مرگ» تجلیل به عمل آمد.

در بخش شعر رباعی و دو بیتی نیز از الهه ملک‌محمدی، فرشاد قربانی و زری قهارترس و در بخش نفرات تقدیری در حوزه شعر سپید، رباعی، هایکو و دوبیتی از علی سلیمانی، نعمت‌الله حامدرمضانی، جمشید عباسی، حمیدرضا اقبال دوست، سیدحبیب حبیب‌پور، محمد عالیزاده، مهرداد احمدی، ارمغان بهداروند، فاطمه جمعه‌شاد و انسیه موسویان تقدیر شد.

به گفته رضا حاجی‌زاده مدیر انتشارات هزاره ققنوس همه این اشعار با موضوعات آزاد بوده‌اند که هدایای آن نیز از طریق شماره حساب‌های ارسالی توسط برگزیدگان از سوی این انتشارات به حساب‌شان واریز خواهد شد.

وی اضافه کرد: به نفرات اول مبلغ 700 هزار تومان و نفرات دوم 500 هزار تومان و نفرات سوم 300 هزار تومان اهداء خواهد شد که به نفرات تقدیری نیز یک میلیون ریال تقدیم می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها