امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127874
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقات «تسنیم» ویژه کارکنان و خانواده‌های دستگاه‌های فرهنگی کشور از سال 1391 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقات «تسنیم» ویژه کارکنان و خانواده‌های دستگاه‌های فرهنگی کشور از سال 1391 با هدف توسعه و ترویج قرآن کریم و آشنایی مردم با سبک زندگی اسلامی و قرآنی طرح‌ریزی و سازمان دارالقرآن از سوی شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری به عنوان مجری برگزاری آن انتخاب شد که امسال سومین دوره این مسابقات در حال برگزار است.

ثبت‌نام در این دوره از مسابقات «تسنیم» در رشته‌های حفظ، ترتیل، فصیح‌خوانی قرآن، صحت قرائت نماز و سبک زندگی قرآنی ویژه کارکنان دستگاه‌های فرهنگی و خانواده‌های آنها از دهم شهریورماه آغاز شد و تا 20 مهرماه به پایان رسید.

«یوسف افراش» معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان در سومین دوره مسابقات «تسنیم» اظهار داشت: در این دوره 4 هزار و 543 نفر آمادگی خود را برای شرکت در مسابقات تسنیم اعلام کردند که از این تعداد سازمان تبلیغات اسلامی بیشترین متقاضی را داشته است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و 854 نفر از کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی در این دوره ثبت‌نام کردند، گفت: پس از سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید با جذب یک‌هزار و 438 نفر رشته، صدا و سیما با جذب 358 نفر رشته و اتحادیه انجمن‌ اسلامی دانش‌آموزان با جذب 334 نفر رشته بیشترین تعداد ثبت‌نامی در مسابقات تسنیم را دارند.

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن افزود: با توجه به امکان شرکت افراد در دو رشته، به طور کلی در این دوره 5 هزار و 509 نفر رشته شرکت کرده‌اند.

به گزارش فارس، سومین دوره مسابقات «تسنیم» در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود که مرحله استانی این مسابقات پنجم و ششم دی‌ماه و مرحله کشوری آن 29 و 30 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها