امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127886
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
«مهران مهام» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساخت سریال جدید خود خبر داد و گفت: در زمان مدیریت آقای ...

«مهران مهام» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساخت سریال جدید خود خبر داد و گفت: در زمان مدیریت آقای ضرغامی و دارابی سفارش سریال شبکه سه برای ماه رمضان داشتم که در حال حاضر در مرحله طراحی قصه و سایر مسائل هستیم.
وی در مورد نویسنده و کارگردان این سریال ادامه داد: کارگردانی اثر را برزو نیک نژاد و نویسندگی آن را علیرضا کاظمی پور به عهده خواهند داشت.
وی ادامه داد: ماه رمضان آنتن خطرناکی دارد و ما هم تمام تلاش و تمرکزمان روی این موضوع است و امیدوارم بتوانیم با دست پر در خدمت مخاطبان مان باشیم.
تهیه کننده سریال «خانه به دوش» درباره فضای این سریال افزود: فضای سریال کمدی است و طرح مان هم در گروه و شبکه تصویب شده، منتهی اصلاحاتی داشته که در حال حاضر مشغول آنها هستیم تا انشاله طرح نهایی از سمت شبکه تصویب شود و بعد از آن  وارد مرحله پیش تولید، نگارش و تعیین بازیگران شویم.
وی درباره ساخت سری دوم سریال «دردسرهای عظیم» نیز گفت: قصه ما آماده است، اما دوستان در شبکه گفته‌اند فعلا سری دوم این سریال را نمی خواهیم، به همین خاطر ما هم داریم قصه‌ای دیگر را پیش می بریم و اگر بخواهند با کمال میل می پذیریم. در حال حاضر بازیگران ما هم همگی آماده هستند تا شبکه تاییدیه را به ما بدهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها