امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127919
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دیدار تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و طرفداران ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دیدار تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و طرفداران دو تیم از حالا کری‌خوانی را برای یکدیگر آغاز کردند. هواداران پرسپولیس با شعار شش‌تایی‌ها برای استقلالی‌ها کری می‌خوانند و هواداران استقلال با پرچم‌های آبی‌رنگ 4 دربی متوالی و گل‌های فرهاد مجیدی را به رخ آنها می‌کشد.

* هنگامی که بارش باران شدید شد طرفداران استقلال و پرسپولیس از مسئولان باشگاه آزادی خواستند تا در مجموعه باز شود و آنها اجازه ورود پیدا کند اما این اتفاق رخ نداد و مسئولان ورزشگاه مدعی هستند زودتر از ساعت 12 درب‌ها باز نخواهد شد.

* راهنمایی و رانندگی منطقه 22 از میدان المپیک تا ورزشگاه آزادی را تحت پوشش خود قرار داده و به همین دلیل برای جلوگیری از ترافیک و توقف بیحا ماموران در خیابان منتهی به استادیوم مستقر هستند.

* به هنگام بارش باران رنگین کمانی زیبا بر فراز مجموعه ورزشی آزادی شکل گرفت که طرفداران دو تیم مشغول گرفتن عکس از این رنگین کمان بودند.

 

* تنها نقطه مشترک هواداران دو تیم و اتحاد آنها به گرفتن عکس یادگاری برمی‌گردد که آنها در کنار یکدیگر را پرچم‌های قرمز و آبی عکس می‌گیرند.

* بازار پرچم فروش‌ها مقابل ورزشگاه داغ است و آنها کاسبی خوبی از فروش پرچم راه انداختند.

* تعدادی دست‌فروش با وانت در مقابل ورزشگاه آزادی مستقر هستند و اقدام به فروش ساندویچ و مایحتاج تماشاگران می‌کنند.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها