امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127925
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در تاریخ 26 آبان‌ماه طی اطلاعیه‌ای اعلام ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در تاریخ 26 آبان‌ماه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در پی ارسال درخواست تعدادی از مدیران مسئول مطبوعات درخصوص دریافت تقاضای طرح ترافیک، تمامی مدیران مسئول مطبوعات می‌توانند نسبت به معرفی همکاران مطبوعاتی و متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک به اداره کل مطبوعات داخلی اقدام ‌کنند.

این در حالی است که اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی معاونت مطبوعاتی ارشاد امروز و با گذشت چند روز، اطلاعیه‌ای متناقض صادر کرد به طوری‌که در فراخوان جدید اعلام شد که فقط مدیران مسئول نشریات می‌توانند درخواست خود را مبنی به درخواست آرم طرح ترافیک به این اداره کل اعلام کنند.

این اداره کل امروز اعلام کرد که با توجه به فراخوانی که برای «نشریات» جهت معرفی به شهرداری تهران اعلام کردیم تا امروز بالغ بر 300 نشریه درخواست خود را ارسال کرده‌اند که پس از بررسی به شهرداری تهران معرفی می‌شوند.

بر اساس این فراخوان حسن محرابی اضافه کرد: دریافت آرم طرح ترافیک منوط به تایید شهرداری تهران و بر اساس ضوابط سازمان حمل و نقل و ترافیک خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به ارسال درخواست‌هایی از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها تاکید کرد: سهمیه طرح ترافیک روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها احتمالا طبق سنوات گذشته مستقیما از سوی شهرداری تهران به آنان ارائه می شود و وزارت ارشاد در این زمینه اقدامی نمی‌کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها