امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12793
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از تایم، در حالی که هر کاربر به طور میانگین ماهانه قبض 47 دلاری را برای تلفن همراه خود پرداخت می‌کند، آن دسته از افرادی ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از تایم، در حالی که هر کاربر به طور میانگین ماهانه قبض 47 دلاری را برای تلفن همراه خود پرداخت می‌کند، آن دسته از افرادی که در کشور آمریکا گوشی هوشمند آیفون را با قرارداد مخابراتی دو ساله خریداری کرده‌اند، باید در هر ماه هزینه دو برابری را بپردازند.

مرکز CTIA Wireless Association با انتشار گزارش جدیدی اعلام کرد که هر کاربر در هر ماه به‌طور میانگین 47.16 دلار برای تلفن همراه خود هزینه پرداخت می‌کند.

البته طبق بررسی انجام شده مشخص شد، 46 درصد آمریکایی‌هایی که مشترک تلفن همراه هستند، توضیح دادند که صورت‌حساب ماهانه آن‌ها بیش از 100 دلار است.

در این میان 13 درصد هم گفتند که هزینه‌های ماهانه آن‌ها از 200 دلار هم تجاوز می‌کند.

در سال گذشته میانگین هزینه‌ای که هر کاربر در هر ماه برای تلفن همراه خود پرداخت می‌کرد 71 دلار بود که این رقم نسبت به سال 2009 رشد 31 درصدی را نشان می‌داد.

مرکز Associated Press هم اعلام کرده است که میانگین هزینه‌ای که صاحبان گوشی‌های هوشمند در شبکه مخابراتی AT&T به صورت ماهانه پرداخت می‌کنند، از 88 دلار به 80 دلار کاهش یافته است.

در حال حاضر حدود نیمی از بزرگسالان آمریکایی گوشی هوشمند دارند و 66 درصد جوانان بین سنین 18 تا 29 سال و همچنین 78 درصد کسانی که درآمد سالانه آن‌ها از 75 هزار دلار بیشتر است، گوشی هوشمند در اختیار گرفته‌اند.

وزارت کار آمریکا همچنین در گزارشی اعلام کرده بود که در سال 2011 میلادی مجموع هزینه‌هایی که آمریکایی برای تلفن‌همراه خود پرداخت می‌کرده 1226 دلار بوده است که این رقم در سال 2007 میلادی 1110 دلار گزارش شده بود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها