امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127962
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 100
 به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه در گفت‌وگویی با خبرگزاری ایتارتاس با اشاره به

 به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه در گفت‌وگویی با خبرگزاری ایتارتاس با اشاره به اینکه کشورش دیگر مانند گذشته در مقابل اقدامات غرب سکوت نخواهد کرد تصریح کرد که روسیه در اوکراین منافعی دارد و این حق روسیه است که از منافع خود و مردمی که در آنجا هدف حملات تروریست‌ها قرار گرفته‌اند، دفاع کنیم.

رئیس جمهوری روسیه با تاکید بر اینکه روسیه خود را موظف به حمایت از اهالی شرق اوکراین می‌داند تصریح کرد که مردم این مناطق خودشان را بخشی از روسیه بزرگ می‌دانند.

پوتین با اشاره به اینکه روسیه از کاهش قیمت نفت یک توطئه است تصریح کرد که مسکو به دنبال اجرای برنامه های خودش است.کاهش قیمت جهانی نفت یک توطئه میان تولید کنندگان سنتی نفت به طور ویژه عربستان و آمریکاست که هدفش ورشکستگی اقتصاد روسیه است.
وی با بیان اینکه روسیه منزوی نمی‌شود تاکید کرد که کسی نمی‌تواند به دور رویه دیوار اهنی بکشد.
همچنین پوتین در بخش دیگری از گفت‌وگوی طولانی خود که در آن به 100 سوالی خبرگزاری ایتارتاس پاسخ داده تاکید کرد که قصد ندارد تا پایان عمر رئیس جمهور روسیه باشد.
  انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها