امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127964
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 182
سید پویان حسین پور معاون فرهنگی-دانشجویی دانشکده رسانه فارس در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت:‌ پس از فتنه ...

سید پویان حسین پور معاون فرهنگی-دانشجویی دانشکده رسانه فارس در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت:‌ پس از فتنه 88 بحث های زیادی در رابطه با اینکه جایگاه فعالان فتنه در نظام اسلامی چیست و برخورد نظام با آنها چگونه باید باشد، در محافل سیاسی، دانشگاهی و رسانه ای مطرح شده است.

وی افزود:‌ فتنه 88 ظلم به نظام اسلامی بود و هم اکنون این بحث وجود دارد که آیا ظالمان فتنه حق حضور در ساختار سیاسی-اجرایی کشور را دارند یا خیر؟‌ و اگر نظام بناست با رافت برخورد کند، این رافت در چه سطحی و در رابطه با چه کسانی باید و با چه کسانی نباید صورت گیرد.

حسین پور ادامه داد:‌ حساسیت های بجایی که به عنوان مثال مجلس شورای اسلامی در رابطه با نسبت وزیران پیشنهادی دولت با فتنه داشت، این بحث را بیش از پیش جدی ساخته است. لذا دانشکده رسانه فارس تصمیم گرفت طی نشستی با حضور دکتر عبدالله گنجی مدیرمسئول محترم روزنامه جوان این موضوع را به بررسی بگذارد.

به گفته معاون فرهنگی-دانشجویی دانشکده رسانه فارس، این نشست ساعت 13 روز دوشنبه سوم آذرماه در سالن اجتماعات کوثر این دانشکده برگزار خواهد شد و پس از سخنرانی دکتر گنجی، دانشجویان سوالات خود را از ایشان خواهند پرسید. حضور برای نمایندگان رسانه ها و دانشجویان سایر مراکز آموزشی با ارائه کارت معتبر آزاد است.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها