امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127970
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 47
داریوش قنبری نماینده اصلاح طلب ادوار مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به اظهارات عیسی

داریوش قنبری نماینده اصلاح طلب ادوار مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به اظهارات عیسی سحرخیز گفت: قاطعانه می‌گویم هر تفکری که دیدگاه امام (ره) را قبول نداشته باشد و بخواهد فراتر از چارچوب‌های نظام حرکت کند از اصلاحات خارج است.

وی تأکید کرد: اصلاح‌طلبی برخواسته از متن انقلاب و امام(ره) است و کسانی که فراتر از چارچوب‌های نظام حرکت می‌کنند در اصل اصلاح‌طلبی را به درستی درک نکرده‌اند.

قنبری با ذکر این نکته که اصلاح‌طلبی در کل ایده‌ای برگرفته از امام(ره) است، تصریح کرد: اصلاحات و اصلاح‌طلبان به دنبال تقویت چارچوب‌های نظام هستند و چارچوب‌ها در قانون اساسی مشخص شده و جایگاه امام(ره) و رهبری در تفکرات اصلاح‌طلبانه وضعیت شفاف و مشخصی دارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان با انتقاد از سخنان افراطی عیسی سحرخیز، خاطرنشان کرد: هر دیدگاهی بخواهد مقابل امام (ره) باشد و مخالف تفکر ایشان باشد آن تفکر اصلاح‌طلبی نیست؛ بهتر است کسانی که اینگونه اظهارات را بیان می‌کنند عنوان اصلاح‌طلب را برای خودشان انتخاب نکنند و عنوانی که متناسب با خودشان و اظهاراتشان است را انتخاب کنند.

به گزارش فارس، عیسی سحرخیز از فعالان اصلاح‌طلب، مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات در گفت‌وگو با یک سایت ضدانقلاب تأکید کرده است که «خیلی‌ از اصلاح‌طلبان بر خلاف اول انقلاب دیگر علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها