امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127979
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۶
تعداد بازدید: 493
 داعش فیلم تبلیغاتی جدیدی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که شتشوی مغزی و آموزش چندین کودک سرباز قزاقستانی را نشان می‌دهد.

 داعش فیلم تبلیغاتی جدیدی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که شتشوی مغزی و آموزش چندین کودک سرباز قزاقستانی را نشان می‌دهد.

به گزارش پیروان مـــوعـــود، به نوشته روزنامه دیلی میل، این فیلم با عنوان «مسابقه تا خدا» توسط مرکز رسانه‌ای «الحیاه»، اصلی‌ترین شاخه رسانه‌ای داعش تهیه شده است. مکالمات داخل این فیلم به زبان عربی و قزاقستانی است که به سه زبان از جمله انگلیسی زیرنوس دارد.

این فیلم با کیفیت با یک سکانس آهسته شروع می‌شود که دو صف از شبه‌نظامیان بزرگسال قزاق را که در صحرا قدم دو می‌روند، نشان می‌دهد. در بین این دو صف یک شبه‌نظامی تنها سوار بر یک اسب سفید مشاهده می‌شود که پرچم سیاه داعش را حمل می‌کند.

در این فیلم گفته می‌شود: با تعدادی از جدیدترین برادران ما از قزاقستان آشنا شوید. آنها با هجرت خود به این حمله صلیبی واکنش نشان داده‌اند و برای آماده کردن خود و کودکانشان با یکدیگر مسابقه می‌دهند و به خوبی می‌دانند که بازگشت نهایی آنها به سوی خدا است.

یکی از شبه‌نظامیان قزاق گفت: این برادران اخیرا هجرت کردند و در حال حاضر در کمپ آموزشی به سر می‌برند. آنها خود را برای مبارزه با کفار و مشرکین که کفر و شرک خود را گسترش می‌دهند و تمامی گناهکاران آماده می‌کنند.

این فیلم تبلیغاتی گروهی از سربازان جدید داعش از قزاقستان را که در حال آموزش در زمینه‌های نظامی و کارکردن با تک تیراندازهای ویژه هستند، نشان می‌دهد. این شبه‌نظامیان در کلاس آموزشی نشسته‌اند که تیراندازی با تفنگ‌های تک‌تیرانداز با بردهای مختلف از جمله تسلیحات آمریکایی را آموزش می‌بینند.

در این فیلم مطرح می‌شود که این افراد جدید به زودی آماده پیوستن به ارتش داعش خواهند شد.

این فیلم کودکانی را نشان می‌دهد که به زبان عربی فریاد می‌زنند: «خدا بزرگ» است.

در این فیلم گفته می‌شود: آنها روزهای خود را به دانش‌اندوزی در مدارس داعش سپری می‌کنند و یاد می‌گیرند که سفت و سخت پای این اعتقادات بایستند.

در این فیلم مشاهده می‌شود که پسرهای جوان برای رفتن به مدارس مذهبی خود سوار اتوبوس می‌شوند سپس به آنها تفسیر افراطی داعش از قوانین شریعت آموزش داده می‌شود. پس از آنکه این پسربچه‌ها آموزش‌های دینی و چگونگی خواندن و نوشتن به زبان عربی را یاد می‌گیرند، به آنها آموزش‌های نظامی داده می‌شود.

به گفته این فیلم، این کودک سربازها تا زمانی که به سن مناسب برسند، تحت آموزش‌های فیزیکی و نظامی قرار می‌گیرند چراکه آنها نسل بعدی داعش هستند و جهان را تکان خواهند داد. سپس نشان داده می‌شود که این کودک سربازها با در دست داشتن اسلحه مانورهای نظامی انجام می‌دهند.

این فیلم گروهی از کودک سربازها را نشان می‌دهد که لباس نظامی پوشیده و اسلحه‌های پلاستیکی به دست گرفته‌اند یکی از آنها در این فیلم می‌گوید: ما شما را می‌کشیم.

سکانس آخر این فیلم این کودکان را نشان می‌دهد که همانند بزرگسالان با تفنگ‌هایشان قدم دو می‌روند.

به گفته کمیته امنیت ملی قزاقستان، گمان می‌رود که دست‌کم 300 قزاق به سوریه سفر کرده و به داعش پیوسته‌اند

منبع:فرهنگ نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها