امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127999
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، شیخ ابراهیم امین در افتتاحیه کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای جهان اسلام با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، شیخ ابراهیم امین در افتتاحیه کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای جهان اسلام با تاکید بر اینکه مرجعیت شیعه در برابر تفکر تکفیری و جنایات گروه‌های تکفیری مواضع ارزشمندی را اتخاذ کردند بیان کرد: ترس دشمنان از گسترش اسلام و حمایت آن‌ها از اقدامات ضد انسانی و تروریستی تکفیری‌ها عامل گسترده شدن جنایات گروه‌های تکفیری شده است.

وی ادامه داد: اصلی‌ترین هدف جنایات گروه‌های تکفیری از جمله داعش تلاش در جهت مقابله با گسترش روزافزون اسلام در جهان است.

رئیس دفتر حزب‌الله لبنان با تاکید بر اینکه تکفیری‌ها تلاش می‌کنند اتحاد بین مذاهب اسلامی را از بین ببرند، تصریح کرد: دو جریان عقیدتی در اندیشه تکفیری وجود دارد، تکفیری‌ها با اتهام ضد دین بودن و کفر اقدام به عملیات تروریستی و قتل و عام مسلمانان می‌کنند. شیخ ابراهیم امین افزود: از جمله اقداماتی که در چنین اجلاسی باید مدنظر قرار گیرد افشاگری در خصوص جنایات گروه‌های تکفیری است.

وی در پایان با اشاره به اینکه امروز امت اسلام نیازمند وحدت و همدلی همه مسلمانان است، خاطرنشان کرد: تکفیری‌ها به دنبال از بین بردن وحدت بین مسلمانان و تضعیف امت اسلام هستند و علمای مسلمان باید در برابر این توطئه شوم که با همکاری دشمنان اسلام طرح‌ریزی شده ایستادگی کنند.

انتهای پیام/78009/ک20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها