امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۱۴:۳۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1280
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۹
تعداد بازدید: 261
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، دومین روز از چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح امروز سه‌شنبه ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، دومین روز از چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح امروز سه‌شنبه در فرمانداری تهران آغاز شد.

سعید احمدی‌شهرکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با بیان اینکه آمادگی ثبت‌نام از 700 تا 800 داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا را داریم، اظهار داشت: تقاضای ما از داوطلبان این است که مدارک خود را کامل به همراه داشته باشند. چرا که در صورت ناقص بودن مدارک ثبت نام از آنها به عمل نمی‌آید.

*رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران تصریح کرد: دیروز 155 نفر برای ثبت نام حضور یافتند که تنها از 36 نفر آنها به صورت قطعی ثبت نام به عمل آمد.

*همچنین رئیس سایت انتخابات تهران به خبرنگار فارس گفت: ثبت ‌نام به صورت کاملا رایانه‌ای است و از طریق سامانه جامع انتخابات صورت خواهد گرفت.

*در محل فرمانداری تهران افرادی برای ثبت‌نام حضور داشتند که در بین آنها حضور جوانان بسیار چشمگیرتر بود.

* فردی که گفت که مدیر مدرسه است برای ثبت‌نام در فرمانداری تهران حضور یافت و گفت که می‌خواهم مدیریت برخی از مکان‌ها را اصلاح کنم چرا که به نظر می‌رسد آنگونه که باید مدیریت نمی‌شود.

*خانم 29 ساله‌ای نیز برای ثبت‌نام به فرمانداری آمد و گفت که از لحاظ عمرانی کارهای خوبی می‌توانم انجام دهم اما می‌دانم که رای نمی‌آورم.

*همچنین حجت‌الاسلام صاحبی مدیر امور کانون‌های فرهنگی مساجد استان تهران نیز که قبلا مشاور استاندار سابق تهران‌ (کامران دانشجو) بوده است به فرمانداری تهران برای ثبت‌نام در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا مراجعه کرد.

* یکی از کسانیکه برای ثبت‌نام به فرمانداری تهران مراجعه کرد یک کلاه کاسکت در دست داشت و موتورش را هم جلوی درب فرمانداری پارک کرد.

*خانم 32 ساله‌ای نیز به فرمانداری تهران مراجعه کرد و گفت مسئول پرستاری و پیراپزشکی نیروی انتظامی در کشور است و هم‌اکنون مدرس دانشگاه انتظامی خواهران بوده و گفت‌: می‌خواهم اشتغال به همراه درآمد را نهادینه کنم و از اشتغال بی‌درآمد جلوگیری خواهم کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها