امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128018
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «مدرسه عشق» را زیباترین توصیف ...

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «مدرسه عشق» را زیباترین توصیف برای بسیج عنوان کرد و گفت: آنچه که در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم این بود که بسیجیان بی‌ادعا، بی‌توقع و بی‌چشم‌داشت در عرصه دفاع از کشور حضور یافتند.

وی با اشاره به اینکه در همه جای دنیا نیروهای نظامی صرفا با تدابیر حفاظتی و امنیتی خاصی وارد نبرد می‌شوند اظهار داشت: اگر آمریکایی‌ها امروز جرات ورود دوباره به عراق را ندارند به علت واهمه از آشکار شدن شکستشان است زیرا در سال 2003 آنها در مقابل ارتش کلاسیک عراق جنگیدند ولی امروز در برابر نیروهای غیرکلاسیک توان نبرد ندارند.

محجوب با یادآوری فقدان امکانات در دفاع مقدس گفت: در آن زمان بسیجیان ما حتی سلاح در اختیار نداشتند در حالی که ارتش بعثی همه چیز داشت اما موفق نشد به اهداف خود برسد.

نماینده مردم تهران در مجلس به طور ویژه به تجلیل از بسیجیان کارگر پرداخت و خاطرنشان کرد: آنها به گفته امام راحل مبارزان دو جبهه بودند و من خود در اهواز شاهد بودم که این بسیجیان صبح به کارگری مشغول بوده و شب‌ها به خطوط نبرد می‌رفتند که این اوج فداکاری بود و عالی‌ترین درسی بود که می‌توان با تمسک به آن ارزش بسیج را زنده نگه داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها