امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128027
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه بین ساعت 13 تا 14 برگزار شد، با حضور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور موضوع بودجه فرهنگی کشور در لایحه بودجه سال 94 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه طرح‌هایی که در بخش فرهنگ از سوی کمیسیون مطرح می‌شود و نیازمند بودجه اعتبارات است، مطرح و موضوع تقویت بودجه فرهنگی کشور در بودجه سال 94 بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: با توجه به کاهش قیمت نفت در بودجه سال 94 طبیعی است که بودجه برخی دستگاه‌ها کاهش پیدا کند که سعی ما بر این است تا بودجه بخش فرهنگ کاهش پیدا نکند و معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور نیز بر این نکته تاکید داشت که با تمام توان سعی خواهد کرد از کاهش بودجه بخش فرهنگی کشور جلوگیری کند که باید منتظر پوشاندن جامه عمل به این قول‌ها بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها