امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128059
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، رئیس دستگاه قضایی قطر در دیدار با آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه کشورمان با ابراز خرسندی از سفر مجدد خود به ایران گفت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، رئیس دستگاه قضایی قطر در دیدار با آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه کشورمان با ابراز خرسندی از سفر مجدد خود به ایران گفت: گسترش روابط ایران و قطر نه تنها خطری برای منطقه نیست بلکه عاملی در تأمین ثبات و امنیت منطقه خواهد بود و ما از گسترش روابط با ایران استقبال می‌کنیم.

علی‌بن‌الفطیس‌المری با «پیشرو خواندن ایران در زمینه تقریب مذاهب و تلاش برای نزدیک کردن کشورهای اسلامی» از موضوع تشکیل اتحادیه حقوقی و قضایی کشورهای اسلامی استقبال کرد و افزود: ماهیت امور حقوقی و قضایی ثبات و پایداری است و این موضوع در واقع تفاوت حقوقدانان و سیاستمداران است و از همین موضوع یعنی ثبات حقوقی و قضایی و تفاهم در آن می‌توان به ثبات و نزدیکی سیاسی هم رسید.

وی تندروی و افراطی‌گری را مانع دستیابی به پیشرفت و توسعه و صلح و سازش دانست و با تأکید بر اینکه افراطی‌گری ممکن است در هر مذهب و فرقه و دینی شکل بگیرد خواستار اتحاد و همدلی دولت‌های اسلامی و تمام دولت‌های جهان در کاهش خشونت و افراطی‌‌گری شد.

رئیس قوه قضاییه قطر با استقبال از گسترش روابط دو کشور گفت: همسایگی و حسن همجواری با حسن نیت شکل می‌گیرد و ایران و قطر در این زمینه پیشتاز بوده‌اند و امیدوارم با چنین دیدارهایی این روابط مستحکم‌تر شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها