امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12806
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 133
درخواست بازار جهانی برای خرید نمایشگرهای انعطاف‌پذیر طی 7 سال آینده به میزان قابل ملاحظه افزایش خواهد یافت ابزارهای سازگار با آن‌، از گوشی‌های هوشمند ...

درخواست بازار جهانی برای خرید نمایشگرهای انعطاف‌پذیر طی 7 سال آینده به میزان قابل ملاحظه افزایش خواهد یافت ابزارهای سازگار با آن‌، از گوشی‌های هوشمند گرفته تا نمایشگرهای بزرگ مخصوص دیوارهای ساختمان بر مبنای این فناوری به تولید انبوه خواهند رسید.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند بین سال‌های 2013 تا 2020 میلادی ارزش بازار جهانی نمایشگرهای انعطاف‌پذیر 250 برابر می‌شد.

به گفته مرکز تحقیقاتی IHS، در سال 2010 میلادی در مجموع 792 میلیون دستگاه نمایشگر انعطاف‌پذیر وارد بازار جهانی شد که این رقم 3.2 میلیون نمایشگر انعطاف‌پذیر عرضه شده در سال 2013 بیشتر بود. پیش‌بینی شده است که ارزش این بازار در گستره جهانی به 41.3 میلیارد دلار برسد.

"وینیتا جاخانوال"(Vinita Jakhanwal) مدیر بخش موبایل، نمایشگر و فناوری در مرکز IHS در این خصوص توضیح داد: «نمایشگرهای انعطاف‌پذیر پتانسیل قابل ملاحظه‌ای را شامل می‌شوند و می‌توانند نسل جدیدی از محصولات را وارد بازار کنند و باعث شوند تا ابزارهای کنونی به گونه‌ای به دست کاربران برسند که پیش‌تر برای آن‌ها غیرممکن بود».

وی در ادامه گفت: «از گوشی‌های هوشمند مجهز به نمایشگرهای انعطاف‌پذیر با قابلیت چرخیدن به دور مچ دست یا ساعت‌های هوشمند با نمایشگرهای کمربندی‌شکل و رایانه‌های لوحی و رایانه‌های شخصی با نمایشگرهای لوله‌ای و منعطف گرفته تا نمایشگرهای انعطاف‌پذیر بزرگ مخصوص دیوارهای ساختمان‌ها برای پخش آگهی‌های تبلیغاتی، جزء پتانسیل این فناوری جدید محسوب می‌شوند و تنها محدودیت آن‌ها تصورات طراحان نسل جدید فناوری‌ است».

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار