امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128067
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمود مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل در پردیس‌های

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمود مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل در پردیس‌های فرهنگیان سراسر کشور را بیش از 65 هزار نفر عنوان کرد و افزود: قریب 45 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه فرهنگیان در حال تحصیل هستند.

وی تصریح کرد: این دانشجویان از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه می‌شوند که برنامه‌های تربیت معلم پیش از خدمت را طی می‌کنند و پس از آن به جمع معلمان کشور می‌پیوندند.

مهرمحمدی خاطر نشان کرد: حدود 20 هزار معلم شاغل در مقطع کارشناسی‌ ناپیوسته مشغول به تحصیل هستند که معلمان شاغل دارای مدرک تحصیلی دکتری هستند و در چارچوب برنامه بهسازی منابع انسانی وارد دانشگاه فرهنگیان می‌شوند.

وی تأکید کرد: برنامه‌های جدید تحصیلی برای رشته‌های 14 گانه این دانشگاه تا آغاز نیمسال تحصیلی بهمن امسال، در قالب کارگروه‌های این رشته‌ها و با عنوان برنامه درسی ملی تربیت معلم جمهوری اسلامی طراحی و به تصویب مراجع لازم می‌رسد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها