امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128077
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه دیدارهای مقامات حاضر در مذاکرات وین، وزرای خارجه ایران و چین فردا با هم دیدار ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه دیدارهای مقامات حاضر در مذاکرات وین، وزرای خارجه ایران و چین فردا با هم دیدار می‌کنند.

«وانگ یی» وزیر خارجه چین فردا با حضور در هتل محل برگزاری مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5، با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار می‌کند.

حضور «وانگ یی» در وین، در ادامه حضور وزرای خارجه 1+5 است. امروز سرگئی لاوروف با حضور در اتریش، خود را به مذاکرات رساند. از سوی دیگر قرار است مذاکرات هسته‌ای فردا در سطح وزرای خارجه طرفین گفت‌و‌گوها برگزار شود.

این سفرها در حالی انجام می‌شود که منابع غربی امروز گزارش دادند که ایران و گروه 1+5 احتمالا فردا همزمان با ضرب‌الاجل برنامه مشترک اقدام، حصول یک «توافق سیاسی» را اعلام می‌کنند..

به گفته این منابع، این توافق شفاهی و غیرمکتوب (Non-Paper)احتمالا چارچوب و کلیات راهکار جامع را مشخص می‌کند. بر اساس این موافقتنامه، طرفین همچنین به مدت دو ماه (احتمالا تا بهمن‌ ماه) برای تعیین جزئیات راهکار جامع هسته‌ای، زمان خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار