امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128081
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین گفت: ما با طرح مسأله برگزاری انتخابات آزاد تحت

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین گفت: ما با طرح مسأله برگزاری انتخابات آزاد تحت نظارت سازمان ملل به دنبال این هستیم تا گروهی بی طرف، برگزاری انتخابات پارلمانی را بر عهده بگیرد و با وضع قانون جدید، خواست مردم برای مشارکت در انتخابات آزاد برآورده شود.

به گزارش شبکه العالم، شیخ سلمان خاطرنشان کرد: سازمان ملل متحد باید به عنوان یک نهاد بی طرف در این زمینه اقدام کند و در این صورت مشخص خواهد شد که چه گروهی دارای اکثریت سیاسی در بحرین است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پارلمانی و شهرداری‌ها که شنبه گذشته (دیروز) در بحرین برگزارشد، تاکید کرد: مردم شجاع بحرین ضمن مخالفت با انتخابات نمایشی و ادامه جنبش مسالمت آمیز دموکراسی خواهی، صحنه‌ای مبارزاتی را ثبت کردند.

دبیر کل جمعیت وفاق بحرین گفت: با اتخاذ موضع قهرمانانه در برابر انتخابات نمایشی با وجود تهدیدهای غیر قانونی گروه‌های راستگرا و چپگرا، گام دیگری رو به جلو برداشتیم.

وی افزود: با تحریم انتخابات، این باور بیش از پیش تقویت شده است که مخالفان و مردم خواهان تغییرات، اکثریت سیاسی  را در بحرین تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها