امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128100
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه پس از مذاکرات با همتایان اروپایی و آمریکایی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه پس از مذاکرات با همتایان اروپایی و آمریکایی خود در وین، گفت طرفین همچنان اختلاف زیادی دارند.
آقای هاموند در این رابطه گفت: «همه ما بر تلاش برای رسیدن به توافق متمرکز هستیم، اما نمی‌خواهم امیدواری غلط بدهم. هنوز هم اختلاف زیادی بین ما وجود دارد.»
وی که امروز برای دومین بار جهت شرکت در مذاکرات هسته‌ای در اتریش حضور یافته، در مورد احتمال تمدید مذاکرات گفت: «صبح فردا فشار زیادی خواهیم آورد... قطعا اگر ببینیم این کار شدنی نیست،‌ بررسی می‌کنیم تا ببینیم چطور می‌شود به پیش رفت.»
بر اساس برنامه مشترک اقدام که سال گذشته در شهر ژنو سوئیس به دست آمد، طرفین نهایتا باید ظرف یک سال به توافق جامع دست می‌یافتند. ضرب‌الاجل اعلام شده از سوی طرفین امروز می‌رسد، اما هنوز طرفین از وجود اختلافات زیاد سخن می‌گویند. دیروز (یکشنبه) گفته شد که طرف‌ها احتمالا در پایان این دور از گفت‌وگوها یک توافق سیاسی غیرمکتوب اعلام کرده و مذاکرات را برای مدتی، احتمالا دو ماهه، تمدید می‌کنند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها