امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128104
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لوران فابیوس» وزیر خارجه فرانسه روز یکشنبه گفت طرفین در تلاش هستند تا به توافقی برسند که

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لوران فابیوس» وزیر خارجه فرانسه روز یکشنبه گفت طرفین در تلاش هستند تا به توافقی برسند که نهایتا اثرات مثبتی خواهد داشت.
آقای فابیوس در پایان شام کاری مشترک که با حضور وزیران خارجه آمریکا، انگلیس و آلمان و همچنین «کاترین اشتون» هماهنگ‌کننده گروه 1+5 در روز ماقبل پایانی مذاکرات برگزار شد، در توئیتر نوشت: «در وین هستیم تا به توافقی بر سر برنامه هسته‌ای ایران برسیم که اثرات مثبتی داشته و امکان کار برای رسیدن به صلح را فراهم می‌کند.»
بر اساس برنامه مشترک اقدام که سال گذشته در شهر ژنو سوئیس به دست آمد، طرفین نهایتا باید ظرف یک سال به توافق جامع دست می‌یافتند. ضرب‌الاجل اعلام شده از سوی طرفین امروز می‌رسد، اما هنوز طرفین از وجود اختلافات زیاد سخن می‌گویند. دیروز (یکشنبه) گفته شد که طرف‌ها احتمالا در پایان این دور از گفت‌وگوها یک توافق سیاسی غیرمکتوب اعلام کرده و مذاکرات را برای مدتی، احتمالا دو ماهه، تمدید می‌کنند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار